اپراتور درب اتوماتیک یونیک

این اپراتور معمولا در سه حالت مورد استفاده قرار می گیرد. در حالت اول که متداول ترین حالت می باشد، اپراتور در بالای در

نصب شده و از طریق یک بازوی کمکی که به درب متصل می گردد و درب را باز و بسته می نماید .

این نوع درب های اتوماتیک ایران اتوماتیک دُر عموما با دو نوع بازو عرضه می گردد :

1- بازوهای استاندارد

2- بازوهای لغزشی ( اسلایدر )

خود اپراتور نیز از یک موتور تشکیل شده است که عموما موتورهای DC جارو بک دار به همراه یک درایو تشکیل می شود که

شفت خروجی درایو به بازو متصل می گردد . نوع دیگر آن OHC می باشد که بدون استفاده از بازو درب را باز و بسته می نماید .

حالت سوم اپراتور بدون بازو داخل زمین می باشد .

شما نیز حتما با این مسئله بسیار روبرو شده اید که برای وارد شدن به یک ساختمان دوست دارید در به صورت اتوماتیک باز و سپس دوباره بسته شود. دیگر نیازی نیست خودتان را برای باز و بسته کردن درب اذیت کنید. استفاده از اپراتور درب اتوماتیک یونیک می تواند یکی از انتخاب های شما برای راحتی باز و بسته نمودن درب در ساختمان های ویژه باشد.اپراتور درب اتوماتیک یونیک بسیار ساده، ایمن و مفید می باشند. در درب های اتوماتیک هنگامی که حرکت یا لمس تشخیص داده می شود. یا درب با فشار یک دکمه باز می شود و به طور خودکار بسته می شوند. می توانید زندگی روزمره را بسیار ساده تر سپری نمایید. این درب ها نه تنها راحت هستند بلکه بیش از حد نیز در انرژی صرفه جویی می کنند.

این اپراتور درب اتوماتیک در کشور آلمان تولید می شوند و دارای موتوری قدرتمند هستند. کلید این اپراتور ها به صورت لمسی بوده و می توانید به صورت نامحدود این درب ها را باز و بسته نمایید. شما می توانید از این اپراتور درب اتوماتیک یونیک در سوپرمارکت ها، نمایندگی های خودرو، هتل ها، همچنین در دفاتر دولتی و بیمارستان ها استفاده نمایید. این درب ها به عنوان درب ورودی در ساختمان های مختلف قرار می گیرند. هزینه ی نصب این اپراتورها و درب ها نیز معقول می باشد.

فعال کردن دسترسی مناسب به اپراتور درب اتوماتیک یونیک

شما می توانید به راحتی با فشار دادن دستگیره ی درب، چرخاندن دستگیره درب، کشیدن و یا هل دادن، درب ها را باز و بسته نمایید. اما همه ی این کارها می تواند زمان بر بوده و وقت شما را بگیرد. از طرف دیگر معمولا مردم فراموش میکنند درب را پشت سر خود ببندند. برای برخی از افراد نیز مقدور نیست که درب را باز و بسته کنند.

مثلا کسانی که از صندلی چرخ دار استفاده می کنند، یا فرزندان، یا افراد مسنی که نمی توانند فعالیت زیادی داشته باشند. از این رو شما با استفاده از اپراتور درب اتوماتیک یونیک می توانید به این قبل افراد کمک بسیاری نمایید.

از طرف دیگر به دلیل نامحدود بودن تردد از طریق این درب ها دیگر می توانید نگران این مسئله نباشید که در حین عبور طولانی افرادی که دارای ناتوانی هستند مشکلی برای درب اتوماتیک شما پیش بیاید.

استفاده از اپراتور درب اتوماتیک یونیک در محل های مختلف

اپراتور درب اتوماتیک یونیک امروزه به شما این اجازه را داده است که به راحتی از ساختمان های مختلف عبور و خروج نمایید. مخصوصا ساختمان های بلند و تجاری. این دربهای اتوماتیک را شما می توانید در مکان های زیر به صورت استاندارد مورد استفاده قرار دهید:

مراکز بهداشتی:

در مراکز بهداشتی معمولا به وفور از اپراتور درب اتوماتیک یونیک استفاده می شود. آن هم به دلیل راحتی بیماران، پزشکان، و سرپرستان بیمارستان. دیگر نیازی نیست درب را با دست باز و بسته کنند و منجر به گسترش میکروب های مختلف شوند.

هتل ها و رستوران ها:

یکی دیگر از مناطقی که از درب های اتوماتیک استفاده می کنند معمولا هتل ها و رستوران ها هستن. زیرا استفاده از این درب ها هم منجر می شود استقبال بهتری از مهمانان شود و هم منجر می شود جلوگیری از انتقال آلودگی، دسترسی و ایمنی بیشتر شود. با این تفاسیر کارکنان رستوران ها و هتل ها نیز می توانند به راحتی به انجام کارهای خود بپردازند.

صنعت:

اپراتور درب اتوماتیک یونیک که برای درب های اتوماتیک فروشگاه ها و مغازه های کسب و کار استفاده می شود، دسترسی را برای مشتریان راحت تر کرده و از این رو می تواند محیط بهتری برای خرید ایجاد کند.

این درب ها همچنین در انرژی نیز صرفه جویی می کنند و انرژی سرمایشی و گرمایشی را به میزان کمتری از ساختمان خارج می کنند. جنس اپراتور درب اتوماتیک یونیک معمولا استیل یا آلومینیوم است. به همین دلیل صدای کمی از خود تولید می کنند و در مصرف برق نیز بیشتر صرفه جویی می نمایند.

ساختمان های عمومی:

یکی دیگر از مناطقی که نیاز به اپراتور درب اتوماتیک یونیک دارد ساختمان های عمومی می باشد. شما می توانید با نصب این اپراتور ها و درب های اتوماتیک در ساختمان های عمومی دسترسی را برای همه آسان نمایید. از طرف دیگر این درب های اتوماتیک هم از نظر ایمنی و هم از نظر موثر بودن دارای امتیازات بی شماری می باشند. پس بدون هیچ گونه نگرانی از این اپراتور ها استفاده نمایید.

بالاترین استاندارد های اپراتور درب اتوماتیک یونیک

اپراتور درب یونیک دارای سرعتی برابر با 3350 دور در دقیقه است. از طرف دیگر درب های اتوماتیک شرکت یونیک آلمان از نظر استاندارد ایمنی در بالاترین رتبه قرار دارند. این اپراتور ها دارای ماشین های الکترونیکی می باشند که به ایمنی بیشتر در استفاده از درب های اتوماتیک کمک می کنند.

اپراتور درب اتوماتیک یونیک دارای چشم الکترونیک می باشد. این چشم الکترونیک باعث می شود درب در برخورد با موانع ایمن عمل کند. شما می توانید با نصب این اپراتور ها فعال بودن و ایمنی بیش از اندازه ی آن را تضمین نمایید.

منبعشاید دوست داشته باشید موضوعات زیر را هم بخوانید:

درب اتوماتیک بیمارستانی

فروش اپراتور درب اتوماتیک

قیمت اپراتور درب اتوماتیک

اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی

مقالات مرتبط

اپراتور درب اسلایدینگ
اپراتور درب اسلایدینگ

اپراتور درب اسلایدینگ، همانطور که از نام آن پیداست و اسلاید در زبان انگلیسی به معنای بخش می باشد، این درب به چند بخش تقسیم می شود که در ادامه بیان می کنیم.

1398/11/6

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!

سوالات و نظرات خود در مورد این مقاله را برای ما ارسال کنید.