یراق آلات درب اتوماتیک

یراق آلات درب های اتوماتیک شامل موارد ذیل می باشد :


1- کنترل باکس : برد الکترونیکی دستگاه را شامل می شود.


2- موتور : اصلی ترین قسمت درب اتوماتیک می باشد که بسته به نوع سیستم ، موتورهای مختلفی استفاده می شود.

3- منبع تغذیه : جهت تبدیل ولتاژ به کار می رود و شامل اجزا متفاوتی ماندد ترانس و بورد مربوطه می شود.

4- سنسور : وظیفه تشخیص وجود اجسام را در محدوده ی معینی از درب بر عهده دارد .

5- فریم : لت های درب اتوماتیک می باشد که بسته به نوع سیستم در ابعاد و سایزهای متفاوت با مشخصات متفاوتی موجود می باشد .

6- ریموت : به وسیله آن می توان کنترل باز و بسته کردن درب اتوماتیک را به دست گرفت .

7- استابلایزر : جهت جلوگیری از نوسان و پرش های ناگهانی برق شهری

8- قفل الکترومکانیکی : در زمانی که شما درب اتوماتیک را روی سیستم ریموت دار فعال می کنید ، از قفل استفاده می شود .

در مجموع باید گفت که لولا ، قفل الکترومکانیکی ، استپر، دستگیره و .... از یراق آلات ارائه شده در ایران اتوماتیک دُر می باشد که با کیفیت بسیار بالا توسط شرکت ایران اتوماتیک دُر ارائه می گردند.

یراق آلات درب اتوماتیک یا همان لولا های مورد استفاده در این درب ها، انواع مختلفی دارند.

ما از یراق آلات در صنایع گوناگونی استفاده می کنیم. مثلا در درب های اتوماتیک، درب های شیشه ای سکوریت، کرکره های برقی و دیگر موارد. هر کدام از این درب ها و کرکره ها دارای یراق آلات درب اتوماتیک مخصوص به خود می باشند که کارکرد های متفاوتی دارند.

یراق آلات درب اتوماتیک وظیفه دارند تا حرکت درب های اتوماتیک را ظریف تر کنند. به گونه ای باعث حرکت راحت تر و مطمئن تر درب های اتوماتیک می شوند. معمولا در درب های شیشه ای اتوماتیک از این یراق آلات بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد آن هم به این علت است که اگر درب های شیشه با قدرت به هم برخورد کنند ممکن است منجر به شکستگی این درب ها شده و خسارات بسیاری به بار آورد. از این رو استفاده از یراق آلات برای درب های شیشه ای بسیار حائز اهمیت است. زیرا با استفاده از این لولا ها درب ها در یک سطح نگهداری می شوند و دارای راندمان بالا نیز هستند.

کیت سخت افزار درب اتوماتیک

کیت سخت افزاری درب های اتوماتیک در مقایسه با درب های معمولی و استاندارد کاربر پسند تر بوده و به دلیل کارکرد بهتر و همچنین نصب آسان تر این درب ها، بیشتر مورد توجه عموم قرار می گیرند. شما با استفاده از این درب های اتوماتیک می توانید دربهای بهتر و آسان تری برای خانه های خود داشته باشید.

البته استفاده از این درب ها برای کسانی که نگران امنیت خانه ی خود هستند می تواند مناسب نباشد. اما اگر به دنبال درب هایی خاص برای راحتی بیشتر خود هستید می توانید از این کیت ها بر روی درب خود نصب نمایید.

یراق آلات درب اتوماتیک که بر روی این درب ها نصب می شود بسته به نوع درب، این که شیشه ای باشد یا خیر متفاوت بوده و کاربرد متفاوتی نیز دارد.انواع مختلفی از یراق آلات درب اتوماتیک

یراق آلات درب اتوماتیک مدل DICTAMAT 50:

مکانیزم درب کشویی 50 دیکتاتوری به اپراتورها اجازه می دهد درب های کشویی را با دست باز کنند و به راحتی بسته شوند. سرعت بسته شدن در این درب ها به دلیل داشتن یراق آلات مدل DICTAMAT 50 متغیر است و ممکن است به منظور مقاوم سازی نیاز به برنامه تنظیم کننده داشته باشد. این واحد با یک سیستم رطوبت هیدرولیکی نصب شده است که از بسته شدن سریع و فریم غیر عمدی و کنترل نشده جلوگیری می کند. به همین دلیل اپراتورها را از خطر دور نگه می دارد و عمر درب های اتوماتیک را گسترش می دهد. علاوه بر آن استفاده از این یراق آلات درب اتوماتیک کمک می کند تا در مصرف انرژی صرفه جویی نموده و با اطمینان اقدام به باز و بسته نمودن درب نمایید.

یراق آلات درب اتوماتیک مدل V 1600:

این سری از یراق آلات میز مناسب برای درب های اتوماتیک بوده و از ایجاد صدای بلند در بسته شدن درب جلوگیری می کند. شما می توانید با استفاده از این محصول در همه زمان، باز و بسته شدن درب ها را به صورت نرم و بی صدا تضمین نمایید.

این مدل از لولا ها دارای ویژگی های خاصی می باشند. از جمله:

پیچ هایی که با آن به درب متصل می شوند قابل مشاهده نیستند.

در رنگ های مختلف موجود هستند و پس از اتمام نصب می توانید به آنها فولاد ضد زنگ زده و یا با رنگ آنها را بپوشانید.

به دلیل داشتن قدرت بالا می توانید بر روی هر نوع دربی، در هر محلی، این یراق آلات درب اتوماتیک را نصب نمایید. زیرا می تواند به مقدار نامحدودی حرکت نموده و درب را باز و بسته نمایید.

این مدل از یراق آلاتف مناسب برای درب های حریق نیز می باشد.

محل های نصب یراق آلات درب اتوماتیک مدل V 1600:

به طور پیش فرض، به صورت عمودی در سمت کشش درب نصب شده

مناسب برای نصب افقی با مدل خاص 'ساعت'یراق آلات درب اتوماتیک مدل VS 2000:

استفاده از این سری از یراق آلات به شما کمک می کند تا درب را به حالت محکمی قفل نمایید و همچنین قابل اعتماد ترین مدل در نگه داشتن درب، زمان بسته شدن است. سرعت بسته شدن درب را به مقدار بسیار بالایی کاهش می دهد و از این رو می تواند مناسب برای هر مکانی باشد. معمولا از این سری لولا ها برای درب هایی که دارای وزن سنگینی هستند استفاده می کنند. از طرف دیگر به دلیل نصب آسان این یراق آلات بر روی درب ها می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

نصب یراق آلات درب اتوماتیک مدل وی سی 2000، تمام عناصر ثابت خود را مخفی نگه داشته، در نتیجه تشکیل یک واحد زیبا و دل انگیز بر روی سیستم درب اتوماتیک شما می نماید. این مدل یراق آلات را می توانیم جزو بهترین ها به شمار آوریم.

لازم به ذکر است که با خرید این یراق آلات می توانید طول عمر و کیفیت بهره برداری از دربهای اتوماتیک خود را بسیار افزایش دهید.

منبعشاید دوست داشته باشید موضوعات را هم بخوانید:

اپراتور درب کشویی

اپراتور درب شیشه ای لابی

اپراتور درب اتوماتیک

اپراتور درب شیشه ای

اپراتور درب اسلایدینگ

مقالات مرتبط

اپراتور درب شیشه ای لابی
اپراتور درب شیشه ای لابی

اپراتور درب شیشه ای لابی از جمله درب های لوکس، قیمتی و زیبا می باشد که بیشترین استفاده ای که از آنها صورت می گیرد در مکان هایی می باشد که تردد بسیاری در آنجا وجود دارد.

1398/11/6

اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی و ویژگی های آن
اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی و ویژگی های آن

اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی یکی دیگر از درب های اتوماتیک شیشه ای می باشد که تفاوت خیلی کمی با درب های کشویی دارد.

1398/11/6

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!

Error In Load Data For 'list' Source Command From 'userbehavior' Connection: Source 'userbehavior' Not Found

سوالات و نظرات خود در مورد این مقاله را برای ما ارسال کنید.


A task was canceled.