اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی

اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی یکی دیگر از درب های اتوماتیک شیشه ای می باشد که تفاوت خیلی کمی با درب های کشویی دارد. اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی از شش قسمت یا لت تشکیل شده است که یکی از لت ها در قسمت راست و یکی در قسمت چپ که همان سمت چپ در ورودی می باشد قرار دارد.

اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی از نظر اطمینان نسبت به دیگر اپراتورها مطمئن تر بوده و دارای کنترلی جهت خروج اضطراری نیز می باشند. به همین دلیل مورد پسند شرکتهای بسیاری قرار می گیرند.

اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی یکی دیگر از درب های اتوماتیک شیشه ای می باشد که تفاوت خیلی کمی با درب های کشویی دارد.

اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی از شش قسمت یا لت تشکیل شده است، که یکی از لت ها در قسمت راست و یکی در قسمت چپ که همان سمت چپ در ورودی می باشد قرار دارد. برای هر کدام از این لت ها که به صورت ثابت می باشند، دو عدد لت دیگر که متحرک هستند قرار داده اند که این لت های متحرک به دنبال لت های ثابت می روند.ویژگی ها و انواع اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی :

طرز عملکرد اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی مانند درب هایی می باشد که به صورت خطی هستند. سنسور درون آنها را می توان برای تشخیص فاصله 30 میلی متر تا 280 میلی متر از درب تنظیم نمود. در اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی دو سوم از عرض ورودی مورد استفاده است. به این صورت که هر لت که در این درب قرار دارد شامل سه لنگه می شود که یکی از آنها ثابت است و دوتای دیگر متحرک می باشند. زمانی که این درب ها می خواهند باز شوند، دو لنگه متحرک به روی همدیگر جمع می شوند و در نهایت بر روی لنگه ثابت قرار می گیرند.

یکی از مهم ترین قابلیت هایی که اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی دارد این است که می تواند دو یا یک لت داشته باشد و در این حالت که درب دو لت دارد، دو لنگه ثابت دارد که که به دو طرف باز می شود. و در صورتی که دارای یک لت باشد با همان یک لنگه ثابت به یک سمت باز می شود. همچنین اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی به صورت سه لت هم مورد استفاده قرار می گیرد. در این حالت یکی از لت ها ثابت است و در یکی از سمت های ورودی می باشد و لت های متحرک هر دو به سمت دیگری جمع می شوند که به این سیستم درب اتوماتیک تلسکوپی یک طرفه می گویند.ویژگی اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی

اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی زمانی مورد استفاده قرار می گیرند که دو یا چهار درب کشویی تلسکوپی باید به صورت همزمان باز شوند. برای این درب ها از اپراتور های مخصوص تلسکوپی استفاده می شود. این اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی 30 درصد سریعتر از اپراتور درب کشویی سنتی سرعت باز شوندگی دارند. آن هم به دلیل داشتن باله باریک تر است.

از طرف دیگر این اپراتور ها قادر هستند تا درهایی با عرض 4000 میلی متر را نیز پوشش دهند. معمولا اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی قادر است برای تک لنگه درب تا وزنی معادل 130 کیلوگرم و در دو لنگه درب 90+90 کیلوگرم را تحمل نماید. پس با این حساب می توانیم بگوییم این اپراتور های تلسکوپی از قدرت بالایی برخوردار هستند.

اپراتور های تلسکوپی بسیار قابل اعتماد بوده و دارای سیستم ضبط قوی می باشد. این اپراتور ها با توجه به استاندارد های ملی و بین المللی ساخته شده اند و شما می توانید به راحتی از این اپراتور ها استفاده نمایید.

وصف اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی

این اپراتور ها در عمل نسبت به درب های دیگر کم صداتر هستند. دارای کمربند دندانه دار کم حرکت بوده، پلاستیک کم سر و صدا، غلطک های ساخته شده از پوشش سخت، دارای چرخ قرقره یا طاقان های توپی بوده و از این رو تقریبا در سکوت تمام ، عملیات باز و بسته نمودن درب ها را انجام می دهد.

این اپراتور درب شیشه ای با این ویژگی های توسعه یافته می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. شما به راحتی در توالی هماهنگ حرکتی این اپراتور درب می توانید کیفیت مهندسی بالا را مشاهده نمایید. تمام اپراتور های درب شیشه ای تلسکوپی پس از ساخت به طور کامل تست می شوند و در کمترین زمان نصب می گردند.

مشخصات اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی

اپراتور های تلسکوپی دارای ویژگی های خاصی می باشند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

این اپراتور ها کاملا ساکت بوده و عملیات خود را دقیق انجام می دهند.

دارای مهندسی دقیق و با کیفیتی هستند.

بر روی تک لنگه درب و دو لنگه درب قابلیت نصب شدن دارند.

هر دو پروفیل و پوشش واحد درایو، می تواند قطب مثبت داشته باشد .

ارتفاع مورد استفاده در هر دو درایو برابر با 108 میلی متر و 150 میلی متر می باشد.

برای مدل های تقویت شده دارای 200 میلی متر نیز می باشد.

واحد های اپراتور را می توانید به صورت مستقل و یکپارچه در بالای درب شیشه ای نصب نمایید.

بی نهایت کم صدا بوده و عملکرد بالایی دارد.مزایای استفاده از اپراتور تلسکوپی

اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی همچون دیگر اپراتور ها دارای مزایای بسیاری می باشد که می توانید از این مزایا به موارد زیر اشاره نماییم :

1. واحد های این درایور را می توانید به صورت مستقل و یکپارچه در سقف متصل نمایید.

2. اپراتور درب های تلسکوپی معمولا 30 درصد کمتر از اپراتور های دیگر فضا اشغال می کنند. آن هم به دلیل داشتن طراحی لت باریک تر نسبت به دیگر اپراتور ها است.

3. این اپراتور ها به دلیل داشتن امنیت بالا و سیستم برقراری ارتباط و تعامل با یکدیگر، به صورت خودکار می توانند عمل نمایند.

4. این سیستم به طور مداوم وضعیت کامپوننت را نظارت می کند.

5. وضعیت عملیاتی سیستم درب و اجزای الکترونیکی فردی خود را به طور مداوم تحت بررسی معقول قرار می دهد.

6. به دلیل داشتن ظرفیت بالا، واحد خرابی آن به حداقل ممکن کاهش یافته است.

تغییراتی که بر روی اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی می توان ایجاد کرد:

اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی این قابلیت را دارند که بتوانید بر روی آنها تغییراتی ایجاد نمایید. از جمله ی این تغییرات:

درب های گسترده تر، بلندتر یا سنگین تر از حد متوسط می تواند فراهم شود.

عرض این اپراتورها تا 4000 میلی متر باز می شود و می توانید آنها را جایگزین اپراتور های کم عرض نمایید.

حداکثر وزن درب از محدوده 2 ایکس 170 کیلوگرم برای تک لنگه، و 4 ایکس 130 کیلوگرم برای درهای کشویی تلسکوپی در هر دو طرف

ارتفاع این درایو ها تا 200 میلی متر نیز امتداد می یابد.

برای خروج اضطراری و مسیرهای فرار

اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی دارای نسخه ای برای استفاده در خروجی اضطراری و مسیرهای فرار می باشد. که با یک موتور دوم در کنار درب و یک واحد کنترل در طراحی کار مجهز شده است. بر روی سیستم اپراتور تلسکوپی از هیچ کابل پلاستیکی استفاده نشده، از این رو شما نیاز ندارید که دولنگه درب را جفت نمایید. با این مزیت می توانید به راحتی زمان اضطراری با کشیدن لنگه های درب به سمت دیگر، انها را باز کنید. اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی بسیار قابل اعتماد در تعمیر و نگهداری می باشد و دارای عملکردی نسبتا بالا است.این اپراتور ها تست شده هستند و نرم افزار خروجی اضطراری و مسیرهای فرار آنها طبق دستورالعمل تایید گردیده است. از این رو می توانید مطمئن باشید که این اپراتورها دستورالعملی برای موقعیت های اضطراری داشته و می توانید به راحتی و اطمینان از آنها استفاده نمایید.

منابع :

منبع

منبع


شاید دوست داشته باشید درباره موضوعات زیر هم بخوانید:

اپراتور درب شیشه ای لابی

اپراتور درب اتوماتیک یونیک

فروش اپراتور درب اتوماتیک

اپراتور درب اتوماتیک

اپراتور درب اسلایدینگ

مقالات مرتبط

اپراتور درب شیشه ای لابی
اپراتور درب شیشه ای لابی

اپراتور درب شیشه ای لابی از جمله درب های لوکس، قیمتی و زیبا می باشد که بیشترین استفاده ای که از آنها صورت می گیرد در مکان هایی می باشد که تردد بسیاری در آنجا وجود دارد.

1398/11/6

اپراتور درب اسلایدینگ
اپراتور درب اسلایدینگ

اپراتور درب اسلایدینگ، همانطور که از نام آن پیداست و اسلاید در زبان انگلیسی به معنای بخش می باشد، این درب به چند بخش تقسیم می شود که در ادامه بیان می کنیم.

1398/11/6

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!

Error In Load Data For 'list' Source Command From 'userbehavior' Connection: Source 'userbehavior' Not Found

سوالات و نظرات خود در مورد این مقاله را برای ما ارسال کنید.


A task was canceled.