فروش اپراتور درب اتوماتیک و مشخصات آنها

اپراتور های درب اتوماتیک در انواع مختلفی وارد بازار می شوند و هر یک از این اپراتورها بسته به نوع و کیفیتی که دارند دارای قیمتی متفاوت هستند. فروش اپراتور درب اتوماتیک در سراسر دنیا به وسیله ی افرادی متخصص و کارشناس صورت می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به مراکز فروش اپراتور درب اتوماتیک بهترین اپراتور ها را با کیفیتی فوق العاده تهیه نمایید.

فروش اپراتور درب اتوماتیک هم در فروشگاه های خرده پا و هم در فروشگاه های زنجیره ای صورت می پذیرد. شما می توانید با استفاده از این دربهای اتوماتیک، رفت و آمد خودتان را در محیط های صنعتی، محل های تجاری، مغازه های خرده فروشی آسان نمایید. شما حتی می توانید با این عمل به مشتریان خود کمک نمایید که برای بازدید از این محل ها با مشکلی مواجه نشوند.

با فروش اپراتور درب اتوماتیک می توانید به مردم کمک کنید تا محل عبور و مرور خودشان را به این درب های اتوماتیک مجهز کنند. ویژگی استفاده از این درب ها را می توانیم چنین بیان نماییم :

وزن بیش از 700 پوند درب ها را قادر است تحمل نماید.

سازگار با چوب و فلز و درب های شیشه ای هستند.

نصب سریع و راحتی دارند و مقاوم سازی می شوند.

این اپراتور های درب اتوماتیک به گونه ای طراحی شده اند که می توانند تحت فشار بالا نیز عملکرد خوبی داشته باشند. بسیاری از این اپراتور های درب اتوماتیک به گونه ای برنامه ریزی شده اند که می توانند به راحتی و با سحر و جادوی لمسی اقدام به باز و بسته نمودن درب های ورودی نمایند.

نیازی به هیچ سنسوری نیست، حتی نیاز نیست شما حرکتی برای فعال سازی این آپشن در درب های اتوماتیک نمایید. این اپراتور ها با یک لمس نور به راحتی عمل می کنند.

فروش اپراتور درب اتوماتیک ساده شده

اپراتورهای اتوماتیک به طور عمده در دهانه های قابل دسترس استفاده می شود که در باز کردن درها کمک شایانی می نمایند. این اپراتورها برای رفع نیازهای دهانه های قابل دسترس، به ویژه در درب های ورودی و بیرونی مناسب هستند. دو نوع اصلی از اپراتورهای اتوماتیک وجود دارد که می توانند در باز شدن درب ها و همچنین کنترل این درها کمک بسیاری نمایند.

فروش اپراتور درب اتوماتیک در سراسر جهان به شما کمک می کند تا به این ویژگی های خاص دسترسی یابید.

انواع اپراتورهای درب اتوماتیک

شروع به کار درب اتوماتیک به دو شکل است و شما می توانید با تعیین برنامه به این اپراتور کمک کنید که بداند کدام گزینه برای باز کردن مناسب است. این اپراتور ها به دو صورت الکترو مکانیکی و الکترو هیدرولیک هستند.

تفاوت اصلی این دو اپراتور های اتوماتیک در این است که شما چه برنامه ای به آن ها می دهید که در باز شدن درب برای شما، عملکرد بهتری داشته باشند. فروش اپراتور درب اتوماتیک، مجهز به هر دو برنامه ریزی در سایت ما مورد دسترسی شما خواهد بود.

ما با فروش اپراتور درب اتوماتیک به شما نحوه ی برنامه ریزی برای عملکرد بهتر را نیز ارائه خواهیم نمود.

اپراتور های الکترومکانیکی: این اپراتور ها به صورت مکانیکی تنظیم می شوند تا به صورت اتوماتیک به عملیات باز و بسته نمودن درب بپردازند. موتور الکترونیکی داخل در این اپراتور ها نیازی به تنظیم دستی ندارد و خود به صورت خودکار برای باز و بسته نمود درب تعبیه شده است. فروش اپراتور درب اتوماتیک الکترومکانیکی در فروشگاه ما انجام می شود.

اپراتور الکتروهیدرولیک: این سری از اپراتور ها نیاز به تنظیمات دستی دارند تا به انجام عملیات باز و بسته نمودن درب مبادرت ورزند. اما پس از این که یک بار به صورت دستی این تنظیمات را بر روی این اپراتور ها انجام دادید دیگر به صورت اتوماتیک به این کار عمل می کنند. نیازی نیست که هر روز این تنظیمات به صورت دستی بر روی اپراتور انجام شود.

فروش اپراتور درب اتوماتیک الکتروهیدرولیک در سایت ایران اتوماتیک دُر صورت می گیرد. می توانید به راحتی این اپراتور ها را از ما خریداری نمایید.

محرک های مورد استفاده در اپراتور های درب اتوماتیک

این اپراتور های درب اتوماتیک دارای محرکی می باشند که به انجام درست عملیات باز و بسته کردن درب کمک می کنند. برای اینکه اپراتورها به درستی کار کنند و درب را به طور خودکار باز کنند باید یک سیگنال الکتریکی دریافت کنند. این سیگنال از طریق یک محرک به اپراتور ارسال می شود.

این محرک ها به صورت دو دیسک اساسی هستند و با یکدیگر تفاوت هایی نیز دارند. تفاوت بین این دو نوع از محرک ها با چگونگی ارسال سیگنال به اپراتور اتوماتیک مشخص می شود.

فروش اپراتور درب اتوماتیک و دانستن عملکرد آن

اگر قصد دارید در زمینه ی اپراتور درب اتوماتیک فعالیت نمایید باید نسبت به عملکرد این اپراتور ها اطلاعاتی داشته باشید. نحوه ی تنظیم و برنامه ریزی این اپراتور ها چگونه است یا این که چگونه بر روی درب ها نصب می شوند. مزایای استفاده از آن ها چیست و اطلاعاتی از این دست برای شما لازم است.

پس پیش از اقدام به فروش اپراتور، اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

منابع:

منبع1

2منبع


شاید دوست داشته باشید موضوعات زیر را هم بخوانید:

اپراتور درب شیشه ای

قیمت اپراتور درب اتوماتیک

اپراتور درب اتوماتیک یونیک

نمایندگی درب اتوماتیک

اپراتور درب کشویی

مقالات مرتبط