موتور درب سکشنال

موتور درب سکشنال یا همان درب زیر سقفی یکی از درب هایی است که امروزه بسیار در محصولات ساختمانی جای گرفته و مشتریان زیادی دارد. امروزه با توجه به ضرورت استفاده از درب های اتوماتیک برای ورودی درب های پارکینگ در ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی و... موتور درب سکشنال یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید.

موتور درب سکشنال با نصب بر بالای درب های سکشنال به شما کمک می کند تا به صورت خودکار درب کارگاه و گاراژ خود را باز و بسته نمایید. این سری از موتور ها دارای انواع مختلفی بوده و قدرت تحمل درب هایی در عرض ها و ارتفاعات بسیاری را دارند. شما می توانید با استفاده از این موتور ها در استفاده ی راحت تر از درب های اتوماتیک اقدام کنید.

موتور درب سکشنال یا همان درب زیر سقفی یکی از درب هایی است که امروزه بسیار در محصولات ساختمانی جای گرفته و مشتریان زیادی دارد.

امروزه با توجه به ضرورت استفاده از دربهای اتوماتیک برای ورودی درب های پارکینگ در ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی و... موتور درب سکشنال یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید.علاوه بر سهولتی که در کار کردن با موتور درب سکشنال وجود دارد، دارای کیفیت بسیار مطلوبی می باشد و از ظاهری زیبا برخوردار است.

ویژگی های موتور درب سکشنال :

از جمله ویژگی ها و مزایایی که می توان برای موتور درب سکشنال نام برد چند نمونه است که به ترتیب بیان می کنیم.

1. موتور درب سکشنال به این دلیل که به چشم فتو الکترونیک مجهز است، امنیت توقف خودرو در زیر درب و عابرین پیاده را حفظ می کند.

2. با توجه به اینکه نحوه نصب این درب ها بسیار عالی می باشد، هیچگونه درز یا شیاری در دیوار باقی نمی ماند که سارقین از آن برای ورود به داخل استفاده کنند.

3. در موتور درب سکشنال به دلیل استفاده از پنل های فولادی که با فوم پلی یورتان به آن تزریق شده اند ضخامت 4 سانتی متری را به وجود آورده است که این ضخامت موجب استحکام این درب ها شده است. ضخامت آن موجب می گردد که درب در برابر فرسایش و وضعیت آب و هوای متفاوت مقاوم باشد.

4. این یک واقعیت است که زیبایی بسیار مهم می باشد، استفاده از موتور درب سکشنال در زیبایی ساختمان ها بسیار تاثیر گذار است و نمای ساختمان را شیک و زیبا نشان می دهد.

5. حرکت بی صدا و سرعت بالای این درب ها از جمله ویژگی های مثبت آنها می باشد که بیشتر مشتریان از این ویژگی های درب ها بسیار رضایت دارند.

خصوصیات و انواعی از موتور درب سکشنال

درب های سکشنال، درب های با دوام، مورد اطمینان و از نظر اقتصادی در اولویت قرار دارند. این درب های فولادی مقطعی معمولا برای درب گاراژها و پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرند. موتور درب سکشنال در انواع مختلفی موجود است و شما می توانید با دریافت اطلاعات در مورد هر مدل از این موتور ها، بهترین موتور مورد نظر خود را برای نصب بر روی درب سکشنال خود انتخاب نمایید.

این درب ها دارای مجموعه ای از پروفیل های پنل درب، سخت افزار و گزینه های تخصصی می باشند. از این رو به شما این امکان را می دهند تا از این درها در پروژه های خاص خود استفاده نمایید.

موتور درب سکشنال دارای کیفیت بالا، خدمات عالی در زمینه ی تعمیر، نگهداری می باشد. از این رو شما می توانید با پرداخت کمترین هزینه در دریافت این نوع موتور ها، حداکثر بهره وری را برای درب های سکشنال خود داشته و منجر به افزایش طول عمر این درب ها شوید.

انواع موتور درب سکشنال و مشخصات آنها

موتور درب سکشنال در انواع مختلفی تولید می شوند. این موتور ها که وظیفه ی باز و جمع کردن پنل ها در زیر سقف دارند، منجر می شوند تا درب سکشنال با راحتی بیشتری اقدام به باز و بسته شدن نماید. هر چقدر موتور درب سکشنال دارای قدرت بیشتری باشد بهتر می تواند این عملیات را انجام دهد.

موتور درب سکشنال مدل SPIN:

این نوع موتور که در شرکت نایس ایتالیا تولید می شود دارای دو مدل 650 و 1000 نیوتونی بوده و در مواقع قطعی برق خلاص کن دستی دارد. شما می توانید از این موتور برای درب سکشنال خود استفاده نموده و با قیمت مناسبی آن را تهیه نمایید.

مدل 650 نیوتنی این موتور ها برای درب هایی با ارتفاع 4/2 متر و عرضی معادل 4/4 متر مناسب می باشد. اما مدل 1000 نیوتنی آن بیش از این قدرت داشته و برای درب هایی با عرض 2/5 متر مناسب است. از این رو باید بدانید درب سکشنال شما دارای چه عرضی می باشد و مناسب با آن اقدام به خرید موتور درب سکشنال نمایید.

این دسته از موتورها معمولا بسیار پرکاربرد هستند آن هم به دلیل داشتن قیمتی مناسب.

موتور درب سکشنال مدل SPY:

این سری از موتور های درب سکشنال نیز در کشور ایتالیا تولید می شوند و دارای دو مدل 650 و 800 نیوتنی می باشند. معمولا از این سری از موتور ها برای درهایی با ارتفاع 5/2 متر استفاده می شود. اما موتور های مدل SPY 650 نیوتنی برای درب هایی با عرض 2/4 متر مناسب بوده و سری 800 نیوتنی مناسب برای درب هایی با عرض 5 متر می باشد.

این سری از موتور ها نیز مانند مدل SPIN دارای خلاص کن دستی بوده و شما می توانید در زمان قطعی برق از این خلاص کن دستی استفاده نموده و عملیات باز و بسته کردن درب سکشنال را انجام دهید.

موتور درب سکشنال مدل DEXXO PRO:

این سری از موتور های سکشنال در کشور فرانسه تولید می شوند و فقط دارای یک سری هستند آن هم سری 800 نیوتنی. اگر قصد استفاده از موتور درب سکشنال را دارید می توانید از این سری از موتور ها استفاده کنید زیرا این موتور ها دارای باطری های پشتیبان هستند و دیگر لازم نیست شما در زمان قطعی برق به صورت دستی اقدام به باز و بسته نمود درب سکشنال گاراژ خود نمایید.

شما می توانید از این سری از موتور ها برای درب هایی با ارتفاع دو متر و نیم و عرضی معادل 6 متر استفاده نمایید. دارای قدرت بالایی بوده و به شما این امکان را می دهد که به راحتی درب سکشنال خود را باز و بسته نمایید.

موتور درب سکشنال مدل VER:

این موتور ها دارای الکترومانیک بوده و پس از نصب برای شما این ویژگی را دارد که بدون استفاده از خلاص کن دستی در زمان قطعی برق اقدام به باز و بسته نمود درب کنید. زیرا موتور مدل VER که ساخته شده در شرکت CAME ایتالیا می باشد، دارای باطری پشتیبان بوده و شما می توانید با تعویض و استفاده از آن در زمان قطعی برق، از درب سکشنال خود استفاده نمایید.

موتور درب سکشنال سری Comfort 270:

این موتور ها در کشور آلمان ساخته می شوند و دارای 1000نیوتن هستند. موتور سری Comfort 270 قادر است وزنی معادل 165 کیلو گرم را تحمل نماید. از این رو برای درب هایی با عرض بالا مناسب هستند. همچنین این سری از موتور های درب سکشنال همچون مورد های قبلی به دلیل داشتن باتری پشتیبان قادر است برای شما انجام عمل نماید. زمانی که برق ساختمان قطع می شود دیگر نباید نگران گیر افتادن اتومبیل خود در گاراژ باشید.

موتور درب سکشنال مدل Botticelli:

این موتور در شرکت BFT ایتالیا تولید می شود. دارای انواع متعددی بوده و می تواند نیروهای مختلفی را در بر بگیرد. این موتور ها قابلیت این را دارند که بر روی آنها باتری پشتیبان نصب شود. پس شما می توانید با نصب باتری با اطمینان بیشتری از این سری موتور ها استفاده کنید.

منابع :

1منبع

2منبع

شاید دوست داشته باشید موضوعات زیر را هم بخوانید:

قیمت درب اتوماتیک

درب چشمی

قیمت اپراتور درب اتوماتیک

یراق آلات درب اتوماتیک

مقالات مرتبط

اپراتور درب شیشه ای لابی
اپراتور درب شیشه ای لابی

اپراتور درب شیشه ای لابی از جمله درب های لوکس، قیمتی و زیبا می باشد که بیشترین استفاده ای که از آنها صورت می گیرد در مکان هایی می باشد که تردد بسیاری در آنجا وجود دارد.

1398/11/6

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!

Error In Load Data For 'list' Source Command From 'userbehavior' Connection: Source 'userbehavior' Not Found

سوالات و نظرات خود در مورد این مقاله را برای ما ارسال کنید.


A task was canceled.