اپراتور درب شیشه ای لابی

اپراتور درب شیشه ای لابی از جمله درب های لوکس، قیمتی و زیبا می باشد که بیشترین استفاده ای که از آنها صورت می گیرد در مکان هایی می باشد که تردد بسیاری در آنجا وجود دارد. به همین دلیل در اپراتور درب شیشه ای لابی از قطعات الکترونیک و مکانیکی با کیفیت استفاده می شود تا طول عمر بیشتری داشته باشد.اپراتور درب شیشه ای لابی که در شرکت لابی ایتالیا تولید می شود، دارای ویژگی های مختلفی می باشد. این اپراتور ها معمولا به منظور تنظیم نمودن درب برای باز و بسته شدن مورد استفاده قرار می گیرند. این اپراتور به دلیل داشتن طول عمر بالا و همچنین کم صدا بودن بسیار مورد پسند افراد است و بر روی درب بانک ها، رستوران ها و... نصب می شود.

اپراتور درب شیشه ای لابی از جمله درب های لوکس، قیمتی و زیبا می باشد که بیشترین استفاده ای که از آنها صورت می گیرد در مکان هایی می باشد که تردد بسیاری در آنجا وجود دارد.

به همین دلیل در اپراتور درب شیشه ای لابی از قطعات الکترونیکی و مکانیکی با کیفیت استفاده می شود تا طول عمر بیشتری داشته باشد.

همچنین یکی از درب هایی که بیشترین فروش را دارد اپراتور درب شیشه ای لابی می باشد. این درب دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه بخشی از آنها را بیان می کنیم.ویژگی ها و انواع اپراتور درب شیشه ای لابی :

اپراتور درب شیشه ای لابی دارای ریل می باشد که ارتفاع آن 13 سانتی متر است، ارتفاع کم آن نشان دهنده این است که کمترین حجم را در فضای عرض دهانه اشغال می کند. اپراتور درب شیشه ای لابی دارای 3 نوع مختلف می باشد که بدین شرح هستند 1. درب اتوماتیک شیشه ای لابل اولوس 2. درب اتوماتیک لابل 75 و 3. درب اتوماتیک شیشه ای لابل مارول.

نوع اول این مجموعه درب ها، دارای موتور بسیار پر قدرت و با دوامی می باشد که در دنیا دوام و کیفیت آن معروف است. این درب ها برای مکان هایی تعبیه شده است که دارای تردد بیشتری هستند.

نوع دوم این درب، یکی از کمیاب ترین درب هایی که بسیار با مدل های دیگر متفاوت است و کارایی بسیار عالی دارد. موتور این درب برای مکان هایی که تردد کمتری دارند و کمتر از 1000 بار در طول 24 ساعت باز می شود. این درب نسبت به دیگر درب ها از قیمت پایین تری برخوردار است و همچنین مشتریان زیادی دارد.

در نوع سوم شما می توانید بهترین و بیشترین قطعات را مشاهده کنید که این درب بیشتر برای مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که بیشترین حجم تردد را در طول شبانه روز دارد.همه چیز درباره اپراتور درب شیشه ای لابی

شرکت لابی پیشرو در تولید اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. این شرکت بزرگ محصولات خود را به بیش از 50 کشور در سراسر 4 قاره ارسال می کند. کمپانی لابی در طیف گسترده ای به تولید اپراتور درب شیشه ای لابی ، درب متخصص، صنعت ثابت کشویی اتوماتیک می پردازد. این کمپانی دارای رتبه بندی درب کشویی بوده و در زمینه ی تولید اپراتور های درب اتوماتیک بیمارستانی نیز فعالیت گسترده ای دارد.

کمپانی لابی به طور مداوم در حال توسعه محصولات جدید در بازار می باشد. که شامل جدیدترین تکنولوژی های طراحی موتور و برنامه نویسی است. این تیم سالهاست که در کشور انگلستان در زمینه ی درب اتوماتیک فعالیت می کند.

اپراتور درب شیشه ای لابی که در این شرکت ساخته می شود دارای طول بالا و مناسب برای درب های سنگین می باشد. این اپراتور ها قادر هستند بیش از 150 کیلوگرم وزن را تحمل نمایند. شما می توانید از این اپراتور ها در ورودی های شرکت های تجاری، مراکز خرید، بانک ها، هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها، و مکان های دیگر استفاده نمایید تا به راحتی درب های ورودی به صورت خودکار باز و بسته شوند.

این اپراتور درب شیشه ای دارای طراحی مدولار می باشد که به راحتی نصب می شوند. کافیست تمام قطعات به ریل راهنما را درست متصل نمایید و هر یک از قطعات را در محل خود قرار دهید، تا به راحتی درب اتوماتیک فعال شود.

مکانیزم اپراتور درب شیشه ای لابی به گونه ای است که ایمن و قابل اعتماد است. اگر در حین حرکت درب، برق برود شما می توانید به راحتی با دست این در را باز کنید. این درب دارای مقاومت متوسطی می باشد و در زمان های لازم می توانید به راحتی آن را باز کنید.

از این رو می توانیم بگوییم که اپراتورهای لابی از نظر توان موتوری هیچ ایرادی ندارند و می توانیم به صراحت بیان نماییم که این اپراتور درب شیشه ای لابی قابل اطمینان می باشد.

مشخصات اپراتور درب شیشه ای لابی

موتور مورد استفاده در اپراتور لابی :

موتوری که در اپراتور درب شیشه ای لابی به کار رفته است دارای عمری طولانی و سرو صدایی کم می باشد. این موتور دارای مدار امنیتی بوده از این رو حتی اگر به صورت مکرر نیز اقدام به باز و بسته نمودن درب شیشه ای نماید باز هم از عمر طولانی آن چیزی کم نمی شود.

اندازه ی این موتور ها کوچک است و قدرت آن بالا می باشد. از این رو دارای کارایی بالا بوده و سرعت سیستم باز و بسته نمودن آن نیز بالا می باشد. برخی ویژگی های این موتور از قرار زیر است:

1. استفاده از دی سی بدون جاروبک موتور 24 و 65 وات.

2. شروع گشتاور قدرتمند است.

3. عملکرد اندازه گیری با مقیاس نوری.

4. دارای گشتاور چرخشی پایدار و سرعتی.

5. دارای عمر طولانی، و سر و صدای کم.کنترل میکرو کامپیوتر و مشخصات آن:

دریافت سیگنال تشخیص از یک سنسور یا کلید دیگر برای رانندگی موتور و کنترل بدن درب شیشه ای برای انجام حرکت به شیوه ای مناسب. به استفاده از ترانسفورماتور نیازی ندارد و منبع تغذیه ی ان 12 ولت و 24 ولت می باشد. این سیستم کنترل به شما کمک می کند تا اپراتور درب شیشه ای لابی را به صورت دستی کنترل نمایید، از خارج دارای قفل درب مغناطیسی می باشد، قدرت بازگشت به بالا دارد، قدرت درهم بافتن دو درب را داراست و به شما کمک می کند دیگر موارد باز و بسته شدن درب نیز تسهیل یابد.

این کنترل میکرو کامپیوتر دارای ویژگی هایی می باشد از جمله:

1. استفاده از کنترل پردازنده میکرو کامپیوتر با کیفیت بالا

2. تنظیم پارامتر انعطاف پذیر و راحت است

3. می تواند به راحتی به سیستم کنترل دسترسی متصل شود

4. دارای کارایی خوب و واکنش کم با از دست دادن کنترل حلقه

5. دارای دستگاه حفاظت از اضافه بار برای جلوگیری از سایش متوقف شده

کمربند انتقال موجود در اپراتور درب شیشه ای لابی :

این کمربند باعث می شود ماژول موتور به حرکت پیچیده چرخشی تبدیل شود. دارای مقاومت بالا در برابر سایش بوده و به منظور کنترل تنظیمات کامپیوتر بر روی اپراتور درب کشویی نصب می شود. این کمربند به منظور بهره وری بهتر و بالاتر انتقال درب ها بر روی اپراتور نصب می شوند.

دستگاه قرقره دم اپراتور لابی :

کمربند ماژول به دستگاه قرقره دم متصل شده است که با یک مکانیسم مجهز به تنظیم تنش کمربند، فعالیت می نماید

اپراتور درب شیشه ای لابی که ساخته شده توسط شرکت لابی ایتالیا می باشند، دارای استاندارد های اروپایی هستند. این اپراتور ها به صورت کامل در این کشور تولید می شوند. دارای حداکثر وزنی معادل 130 کیلو گرم برای یک لنگه درب و 90+ 90 کیلو گرم برای دو لنگه درب می باشند.

این اپراتور ها معمولا دارای عرضی معادل 700 تا 3000 میلی متر می باشند البته برای درب های دو لنگه این عرض ها بیشتر هستند. معادل 900 تا 3000 میلی متر.

اپراتور درب شیشه ای لابی حداکثر به مدت 20 ثانیه برای هر دو لنگه درب باز می مانند. از طرفی سرعت بازشدن این درب ها را بر روی 7/0 m/s و سرعت بسته شدن آنها نیز معادل 0/6 m/s می باشد.

منبع

شاید دوست داشته باشید موضوعات زیر را هم بخوانید:

اپراتور درب اتوماتیک یونیک

اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی

اپراتور درب اسلایدینگ

فروش اپراتور درب اتوماتیک

مقالات مرتبط

اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی و ویژگی های آن
اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی و ویژگی های آن

اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی یکی دیگر از درب های اتوماتیک شیشه ای می باشد که تفاوت خیلی کمی با درب های کشویی دارد.

1398/11/6

اپراتور درب اسلایدینگ
اپراتور درب اسلایدینگ

اپراتور درب اسلایدینگ، همانطور که از نام آن پیداست و اسلاید در زبان انگلیسی به معنای بخش می باشد، این درب به چند بخش تقسیم می شود که در ادامه بیان می کنیم.

1398/11/6

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!

Error In Load Data For 'list' Source Command From 'userbehavior' Connection: Source 'userbehavior' Not Found

سوالات و نظرات خود در مورد این مقاله را برای ما ارسال کنید.


A task was canceled.