نمایندگی درب اتوماتیک

امروزه در عصر تکنولوژی هر چیزی که فکرش را بکنید به سمت اتوماتیک شدن رفته است. کافی است سرتان را بچرخانید و به اطرافتان نگاهی بیندازید تا انواع وسایل اتوماتیک را پیدا کنید. به جرات می توان گفت یکی از بهترین ایده های بشر در مورد اتوماتیک سازی ابزار، مربوط به درب های اتوماتیک می باشد. از مزایای پر شمار آن ها به بیان موارد زیر بسنده می کنم:

جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی افراد برای باز و بسته شدن در

روان تر کردن عبور و مرور

ارتقای سطح بهداشتی به خصوص برای مراکزی همچون بیمارستان ها، کلینیک های درمانی و غیره (چرا که انتقال انواع ویروس و آلودگی به حداقل خواهد رسید.)

تسهیل رفت و آمد برای معلولان، کودکان، سالمندان و به طور کلی افراد کم توان

اما اگر کسی قصد کند یکی از این درب ها تهیه کند و در محل کسب و کار یا حتی مجتمع مسکونی خود نصب کند، به کجا باید مراجعه کند؟ پاسخ روشن است: نمایندگی درب اتوماتیک ! با توضیحاتی که پیش تر ارائه شد، ضرورت وجود نمایندگی درب اتوماتیک در هر شهر بزرگ و حتی کوچک به راحتی دیده می شود.

شرکت ایران اتوماتیک در، با بیش از 16 سال سابقۀ فعالیت و ارائۀ خدمات به مشتریان خود در زمینۀ خرید و نصب انواع درب های اتوماتیک ، یک نمایندگی درب اتوماتیک معتبر و قابل اطمینان به شمار می رود. شما می توانید از محصولات و خدمات این نمایندگی درب اتوماتیک بهرمند شوید و خیالتان آسوده باشد که رضایت شما را تا حد مطلوبتان حاصل خواهد کرد.

خدمات شرکت ایران اتوماتیک در

در راستای آسانی و آسایش هر چه بیشتر مشتریان، نمایندگی درب اتوماتیک شرکت ایران اتوماتیک در، محصولات، خدمات و راه های ارتباطی خود به همراه اطلاعات سودمند دیگری را در سایت خود به آدرس https://www.iranautomaticdoor.com در اختیار بازدید کنندگان قرار داده است.

در ادامه سعی می کنیم چند مورد از محصولات این نمایندگی درب اتوماتیک را معرفی کرده و تا حد قابل قبولی در موردشان توضیح دهیم.

اپراتور درب اتوماتیکاپراتور درب اتوماتیک در واقع یک بازوی کمکی است که باز و بسته شدن درب اتوماتیک را بر عهده دارد. یک نمایندگی درب اتوماتیک، اپراتور ها برای درب های مختلف عرضه می کند. برخی از این انواع عبارت اند از:

درب اتوماتیک کشویی (sliding door)

یکی از رایج ترین انواع درب، که یک ننمایندگی درب اتوماتیک به مشتریان خود ارائه می دهد، درب های اتوماتیک اسلایدینگ می باشند. این مدل از درب های اتوماتیک به این صورت کار می کنند که دو قسمت در روی ریل ها به طرفین کشیده می شوند. یکی از مزایای استفادۀ این نوع از محصولات نمایندگی درب اتوماتیک، این است که هنگام باز و بسته شدن در نگرانی ای از این جهت وجود ندارد که در از طرفی که باز می شود به کسی یا شیئی برخورد کند. برای مکان های پر رفت و آمد مثل ادارات و فروشگاه های بزرگ یکی از بهترین گزینه ها برای در ورودی، درب اسلایدینگ است که به راحتی می توان با مراجعه به یک نمایندگی درب اتوماتیک آن را خریداری کرد.

به طور کلی می توان گفت یکی از گزینه های مناسبی که یک نمایندگی درب اتوماتیک هنگام مواجهه با محدودیت در عرض، در اختیار شما قرار می دهد، درب و اپراتور درب اسلایدینگ می باشد.

درب اتوماتیک لولایی (swing door)

یکی از انواع دربهای اتوماتیک که نمایندگی درب اتوماتیک به مشتریان خود عرضه می کند، درب های لولایی هستند. درب های لولایی یا سوینگ معمولا از دو لنگه تشکیل می شوند که در جهت عکس طرفی که به آن ها نزدیک شوید باز می شوند. یکی از کاربرد های آن درب اتوماتیک بیمارستانی می باشد.

درب اتوماتیک گرد (curve door)اگر به دنبال جلوه ای خاص و زیبا برای ساختمان خود با معماری شیک و خیره کننده هستید، با مراجعه به یک نمایندگی درب اتوماتیک می توانید از درب های گرد و اتوماتیک بهره مند شوید. ساختار این درب ها طوری است که در بدو مواجهه و ورود به ساختمان جلوه ای با شکوه را به افراد ارائه می کند. این در ها به صورت منحنی، نیم دایره و حتی در مواردی دایرۀ کامل در بازار و نمایندگی درب اتوماتیک موجود هستند.

درب اتوماتیک پارکینگی (roll up sectional door)یک پیشنهاد نمایندگی درب اتوماتیک به مشتریان خود برای درب پارکینگ، استفاده از درب های رولی (به صورت چرخشی با بالا رول می شوند) این نوع از درب های اتوماتیک از لحاظ زیبایی، مقرون به صرفه بودن و برخی جهات دیگر انتخابی بسیار مناسب برای درب پارکینگ مجتمع تجاری یا مسکونی شما به حساب می رود.

فریم درب اتوماتیک

یکی دیگر از محصولاتی که نمایندگی درب اتوماتیک شرکت ایران اتوماتیک در، در اختیار مشتریان و مراجعه کنندگان خود قرار می دهد، انواع فریم های درب اتوماتیک می باشد. این فریم ها می توانند از جنس های مختلفی اعم از آلومینیوم، چوب، یو پی وی سی، استیل، فایبر گلاس، پی وی سی، کامپوزیت و... ساخته شده باشند. این تنوع در ارائۀ فریم ها توسط نمایندگی درب اتوماتیک دست شما را در انتخاب چه به لحاظ قیمت درب اتوماتیک و چه به لحاظ کاربرد مورد نظرتان باز می گذارد.

چشم و سنسور

به نظر شما یک درب اتوماتیک چطور هوشمندانه عمل کرده و در مواقع نیاز باز می شود؟ پاسخ این سوال بدیهی است: با استفاده از سنسور! وقتی فرد یا شیئی به درب نزدیک می شود، سنسور ها آن را شناسایی کرده و پروسۀ باز شدن در انجام می شود.

نمایندگی درب اتوماتیک، سنسور درب اتوماتیک را که عضوی جدایی ناپذیر از آن می باشد در میان محصولات خود عرضه می کند.

وسایل و تجهیزات جانبی

نمایندگی درب اتوماتیک شرکت ایران اتوماتیک در، مشتریانش را هیچ گاه تنها نمی گذارد! شما می توانید در صورت نیاز از تجهیزات جانبی شرکت بهرمند شوید. این تجهیزات جانبی عبارت اند از:

تسمه: روی ریل اصلی کشیده شده است و به اپراتور در کشیده شدن و باز و بسته کردن در کمک می کند.

غلطک: غلطک نیز با قرار گرفتن روی ریل اصلی درب اتوماتیک، حرکت آن به جهت های متفاوت را تنظیم می کند.

هنگر: هنگر هم قطعه ای است که درون ریل اصلی قرار می گیرد و وظیفه اش اتصال لنگه های در به تسمه است.

هرزگرد: قطعه ای از درب اتوماتیک است که به منظور انتقال انرژی کار می کند.

برای مشاهده یراق آلات درب اتوماتیک شرکت ایران اتوماتیک در روی کلمه یراق آلات درب اتوماتیک کلیک کنید.

مقالات مرتبط

فروش اپراتور درب اتوماتیک و مشخصات آنها
فروش اپراتور درب اتوماتیک و مشخصات آنها

اپراتور های درب اتوماتیک در انواع مختلفی وارد بازار می شوند و هر یک از این اپراتورها بسته به نوع و کیفیتی که دارند دارای قیمتی متفاوت هستند. فروش اپراتور درب اتوماتیک در سراسر دنیا به وسیله ی افرادی متخصص و کارشناس صورت می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به مراکز فروش اپراتور درب اتوماتیک بهترین اپراتور ها را با کیفیتی فوق العاده تهیه نمایید.

1398/11/6

 دربهای اتوماتیک
دربهای اتوماتیک

در بسیاری از ساختمان‌ها دربها خودشان به طور خودکار باز و سپس بسته می‌شوند. دربهای اتوماتیک معمولا در سوپر مارکت‌ها، هتل‌ها، نمایندگی‌های ماشین، دفاتر عمومی، بیمارستان‌ها و... به کار گرفته می‌شوند. دربهای اتوماتیک را می‌توان در قیمت‌های مناسبی تهیه کرد.

1398/11/6

اپراتور درب شیشه ای
اپراتور درب شیشه ای

اپراتور درب شیشه ای در واقع یک واحد کمک کنندۀ دارای موتور است که مانند یک بازو بالای درب شیشه ای اتوماتیک نصب می شود و باز و بسته شدن آن را به آسانی مدیریت و اجرا می کند. اپراتور درب شیشه ای باید همراه با عناصر دیگری مانند قفل الکتریکی، سیستم کنترلگر دسترسی و غیره، در یک مدار قرار گیرد و عملیات باز و بسته کردن در را به صورت خودکار و با رعایت ایمنی کاربر (در این مورد کاربر همان فردی است که قصد عبور از در را دارد ) پیش ببرد.

1398/11/6

اپراتور درب کشویی (اسلایدینگ)
اپراتور درب کشویی (اسلایدینگ)

اپراتور درب کشویی برای شرایط مختلفی از جمله استفاده های مسکونی و ورودی های تجاری مانند اداره ها, مراکز خرید، بانک ها، بیمارستان ها، هتل ها، رستوران ها مناسب است. همچنین می توان از آن در دربهای اتوماتیک که معلولین از آن ها رفت و آمد می کنند نیز استفاده کرد

1398/11/6

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!

Error In Load Data For 'list' Source Command From 'userbehavior' Connection: Source 'userbehavior' Not Found

سوالات و نظرات خود در مورد این مقاله را برای ما ارسال کنید.


A task was canceled.