درب هالوکس

درب اتوماتیک شیشه ای و یا همان sliding door که با توجه به زیبایی و کاربرد امروز برای تردد از ساختمانها بسیار پر طرفدار شده است با برندهای مختلفی داخل بازار یافت میشود. یکی از این برندهای درب شیشه ای، هالوکس آلمان است که به تازگی به کشورمان راه پیدا کره و همچنین از استقبال خوبی برخوردار بوده است. اپراتور هالوکس از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار است .

سیستم استاندارد درب اتوماتیک شیشه ای هالوکس دارای اجزای زیر می باشد :

- اپراتو شیشه ای هالکوس ساخت کشور آلمان

- استفاده از موتور پرقدرت دانکر (Dunker) آلمان

- بدون محدودیت تردد با تحمل وزن 2*150kg

- ریل و کاور : ریل و کاور فابریک آلمانی 4 متری، دارای مقطع آلومینیومی ، ریل قابل تعویض با کارکرد روان و راحت و کاملا بدون صدا …

- مشخصات سیستم کاربری : سیستم فرمان هوشمند با دقت و کنترل بالا در باز و بست سیستم ، دارای سیستم (encoder ) ، دارای سیستم عیب یاب که هرگونه دخالت و ایجاد مشکل در سیستم را با سیگنال های معین اعلام می نماید.

-کلیه سنسور ها با قابلیت تشخیص حرکت افراد

- مجهز به سیستم عدم برخورد با مانع

- مجهز به سیستم عیب یاب میکروپروسسوری

- امکان اتصال به کلیه سیستم های ایمنی و امنیتی از قبیل سیستم اطفاء حریق

کنترل وضعیت کاربری با قابلیت تنظیم شامل :

1- اتوماتیک

2- قفل

3- دائم باز

4- ورود یا خروج ممنوع

5- حالت زمستانی

سایر مشخصات درب اتوماتیک : لاستیک صداگیر EPDM ، کلید گردان ، تسمه ، دو عدد چشمی BEA و یک جفت مادورون قرمز .

نگاهی کلی به اپراتور در درب هالوکس :

سیستم درب اتوماتیک هالوکس که از تکنولوژی روز بهره میبرد جدیدترین آپشن ها را در خود جای داده است . جدیدترین سیستم درب کشویی اتوماتیک شیشه ای تولید شده توسط این شرکت محصول هالوکس اکس2 (Holux X2) نام دارد و اپراتور این تولید جدید تنها 10 سانتیمتر ارتفاع دارد که در نوع خود بی همتا است و ترکیبی از قدرت و زیبایی را به رخ میکشد . کنترل بی نظیر و سیستم منبع تغذیه این دستگاه در یک پک کامپکت قرار داده شده است که دارای تمام خصوصیات لازم برای عملکرد عالی و بی صدا و با کیفیت یک درب اتوماتیک شیشه ای میباشد . این اپراتور مجهز به سیستم استابیلایزر داخلی نیز است که چنانچه شما از ژنراتور یا UPS استفاده میکنید و یا در زمان قطع و وصل شدن برق برای مدار فرمان یا موتور مشکلی به وجود نیاید.

در سیستم هالوکس اکس2 از دو مقطع قابل تعویض آلومینیوم به همراه یک لاستیک صداگیر استفاده شده است. که نه تنها طول عمر سیستم را تامین مینماید بلکه از بی صدا بودن سیستم شما را مطمئن میکند.

سنسور چشمی BEA هالوکس

سنسورهای بسیار با کیفیت از لحاظ متریال و قابل تنظیم این سیستم در دو نوع است اولی مدل BEA zensafe که شامل گشودن و ایمنی در یک حسگر دو کاره ، سنجش تشخیص دو طرفه با دستور گشودن قابل اعتماد و راحت ، پرده ایمنی همراه با 24 نقطه اشعه مادون قرمز فعال و مدل دوم BEA zen که شامل تشخیص دو طرفه ، زاویه رادار قابل تنظیم ، تشخیص قابل تنظیم از طریق کنترل پتانسیومتر می باشد.

موتور دانکر هالوکس

همه چیز دست به دست یکدیگر میدهند تا تمام کارکرد درب شیشه ای برقی هالوکس بسیار عالی و بی نقص به نظر برسد برای اثبات این مهم به شما میگوییم که قلب تپنده یعنی موتور دانکر آلمان داخل اوپراتور درب اتوماتیک شیشه ای هالوکس نهاده شده است .

موتور دانکر یکی از بهترین الکتروموتورهای موجود برای کارکرد ریلی است. موتور و گیرباکس دانکر به سیستم شما اجازه میدهد که به صورت نامحدود و با سرعت و عملکرد مناسب از دربهای اتوماتیک استفاده کنید. قدرت موتور w 50 وv 24 DC میباشد . بدنه و پوسته از نوع فلز مقاوم و روتور دانکر متصل به ذغال رابط است که همه این موارد کارکرد بدون صدا و طولانی مدتی را برای شما به ارمغان میاورد.

مشخصات تکمیلی درب شیشه ای اتوماتیک هالوکس

اطلاعات تکمیلی

- سرعت بازشو 100-500 mm/s

- عرض بازشو-پنل تک 800-2000 mm

- سرعت بسته شدن100-500 mm/s

- عرض بازشو – پنل دوبل1200-3000 mm

- مدت زمان باز شدن 0-60 s

- ماکزیمم وزن ولت- تک120kg

- درجه حفاظت IP20

- ماکزیمم لت – دوبل 90*2 kg

- دمای محیط 15-50

- ارتفاع اپراتور 100 mm

- برق ورودی 230 v AC+10%’50/60 HZ

- عمق اپراتور 177 mm

شاید دوست داشته باشید درباره محصولات زیر هم اطلاعات کسب کنید:

اپراتور درب اتوماتیک

اپراتور درب شیشه ای

اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی

اپراتور درب کشویی

اپراتور درب اسلایدینگ

درب اتوماتیک شیشه ای و یا همان sliding door که با توجه به زیبایی و کاربرد امروز برای تردد از ساختمانها بسیار پر طرفدار شده است با برندهای مختلفی داخل بازار یافت میشود.