اپراتور درب کابا

درب های اتوماتیک کابا قدرتمند ، مطمئن و بسیار کم دردسر اند . کابا از معتبرترین برند های تولید درب های شیشه ای کشویی است که با سه مدل قدرتمند خود SLA-SLX-SLM در بازار حضور موفق و پررنگی دارد. اپراتوری آسان ، ظاهر زیبا و کارایی مطمئن و دقیق سلیقه بسیاری از مشتریان را پوشش می دهد .

اپراتور درب کابا با قابلیت های اشاره شده در زیر بسیار پرطرفدار و قابل اطمینان اند .

- سهولت کاربری پنل کنترل

- طراحی مناسب

- دارای سیستم عیب یاب دقیق و تمام اتوماتیک که خطا ها را بررسی و گزارش میکند

- طراحی فنی دقیق و مناسب

- عمر بالا

- قطعات ظاهری و فنی قابل تعویض

این سه مدل عرضه شده گرچه تفاوت های اندکی با هم دارند اما کماکان نیازهای متفاوت و گسترده ای را پوشش می دهند.

در این میان مدل SLM با اینکه ضعیفترین عضو این خانواده است در مقایسه با سایر برند ها در دسته درب های اتوماتیک قدرتمند قرار می گیرد .

- درب های شیشه ای کابا مدل: SLM

کابا هم همانند دیگر برندهای معتبر از موتور آلمانی دانکر در درب کشویی SLM کابا استفاده کرده تا جای هیچ شکی را در این زمینه باقی نگذارد. گرچه موتور به کار رفته در این محصول به مراتب ضعیف تر از دو مدل دیگر کاباست اما می تواند درب هایی با وزن 100 کیلوگرم در هر لت را با سرعت ۰٫۰۳ الی ۰٫۸ متر بر ثانیه به حرکت در آورد.

اما صرف نظر از قدرت قابل قبول درب شیشه ای اتوماتیک کابا مدل SLM، این محصول از اپراتوری بسیار قدرتمند بهره می برد و می تواند امکانات فراوانی را به کاربر ارائه بدهدکه از این قبیل امکانات عبارتند از قفل کردن ورودی و خروجی، باز و بسته شدن درب به صورت میلیمتری و …. . همچنین این اپراتور مجهز به سیستم برنامه ریزی بیسیمی می باشد و می تواند به وسیله ی بلوتوث ، از گوشی تلفن همراه فرمان بگیرد ، تا استفاده از این محصول را آسان و راحت کند.

ویژگی های فنی درب شیشه ای کابا مدل : SLM

درب اتوماتیک شیشه ای کابا مدل SLM از تمام جهات کامل به نظر می رسد و نقاط ضعف بزرگی ندارد. این محصول همچنان که موتوری کارا و با کیفیت را به کار گرفته از اپراتوری هوشمند که قابلیت های بالا و بی نظیری دارد بهره می برد.

درب اتوماتیک کشویی کابا SLM دارای قدرت موتور متوسطی است و همچنین امکان تردد نا محدودی را ارائه می دهد که می تواند گزینه ای مناسب برای درب های سبک و نیمه سبک به شمار بیاید.

نقاط قوت درب های اتوماتیک شیشه ای مدل کابا :

- بهره گیری از باتری قدرتمند

- امکان تردد نامحدود

- قابلیت استفاده در تمامی اقلیم ها

- قابلیت اتصال به باتری جداگانه و ups

- قابلیت کنترل توسط تلفن همراه از طریق بلوتوث در سیستم (SLX)

- عرض دهنه بازشو ازcm ۷۰ تاm ۳.

- دارای مرکز کنترل و برنامه ریز بی سیم با صفحه LCD و مرکز برنامه ریز با سیم

-دارای سیستم فریم حرفه ای از آلومینیوم آلیاژی با قابلیت نصب شیشه از ضخامت 8 mm تا 24 mm

-استفاده از اپراتور درب کابا با کیفیت و دقتی ممتاز

درب های اتوماتیک کابا قدرتمند ، مطمئن و بسیار کم دردسر اند . کابا از معتبرترین برند های تولید درب های شیشه ای کشویی است که با سه مدل قدرتمند خود SLA-SLX-SLM در بازار حضور موفق و پررنگی دارد.

اپراتور درب رکورد
اپراتور درب رکورد

جستجوی اینترنتی امروزه سریعترین و ساده ترین راه خرید و سفارش کالا و خدمات می باشد , تیم ایران اتوماتیک دُر تلاش میکند شرایط لازم جهت سهولت انتخاب و خرید مطمئن را برای مشتریان عزیز فراهم آورد.

1397/12/5

اپراتور درب لابل
اپراتور درب لابل

اهمیت ویژگی امنیت در درب های اتوماتیک موجب آن شده است که در بسیاری از ساختمان های تجاری و مسکونی از درب اتوماتیک شیشه ای لابل استفاده شود.

1397/12/5