اپراتور درب رکورد

جستجوی اینترنتی امروزه سریعترین و ساده ترین راه خرید و سفارش کالا و خدمات می باشد، در مورد اپراتور درب رکورد ، پنجره دو جداره ، استعلام قیمت اپراتور درب رکورد و پنجره های دوجداره ایرانی و وارداتی با توجه به کاربرد و فضای موجود امکان بررسی آن از طریق اینترنت فراهم است و تیم ایران اتوماتیک دُر تلاش میکند شرایط لازم جهت سهولت انتخاب و خرید مطمئن را برای مشتریان عزیز فراهم آورد.

اپراتور درب رکورد

اپراتور درب شیشه ای رکورد محصول کشور سوئیس می باشد و از موتور قدرتمند آلمانی بهره می برد .کنترل باکس این سیستم دارای سیستم فرمان هوشمند است که با دقت فرایند باز و بسته شدن درب را کنترل کرده و سیستم عیب یاب پیشرفته آن با کمک میکروپروسسور هر گونه ایراد و خطا در فرایند طبیعی درب را با سیگنالهای قابل پیگیری گزارش می دهد.

از مشخصات این درب ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

- ریل با مقطع آلومینیومی

- ریل قابل تعویض

- کارکرد روان و بیصدا

- بدون محدودیت تردد برای وزن های بالا

- قابلیت اتصال مستقیم به سیستم اطفای حریق

- قابلیت اتصال مستقیم به سیستم کارتخوان

سنسور های چشمی این درب ها ساخت کمپانی سازنده درب میباشند و در هر سیستم درب از دو سنسور چشمی مایکروویو و سنسور چشم پرده ای مایکروویو بهره گرفته شده است.

تعیین وضعیت دیجیتال گزینه های دائم باز، قفل ، اتوماتیک ، زمستانه ، فقط خروج ، فقط ورود و کنترل دستی را در اختیار میگذارد. همچنین اپراتور درب رکورد با سایز 20 سانتی متر و با مقطع قابل تعویض ارائه میگردد. این سیستم دارای چشمی BEA می باشد که مانع برخورد افراد با درب می شود و قابلیت اتصال به سیستم های جانبی را داراست.

جهت استعلام قیمت ، تولید و نصب و اجرای انواع اپراتور درب رکورد با دفتر فروش ایران اتوماتیک دُر تماس بگیرید.

مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت را از ایران اتوماتیک دُر بخواهید.

جستجوی اینترنتی امروزه سریعترین و ساده ترین راه خرید و سفارش کالا و خدمات می باشد , تیم ایران اتوماتیک دُر تلاش میکند شرایط لازم جهت سهولت انتخاب و خرید مطمئن را برای مشتریان عزیز فراهم آورد.

اپراتور درب کابا
اپراتور درب کابا

درب های اتوماتیک کابا قدرتمند ، مطمئن و بسیار کم دردسر اند . کابا از معتبرترین برند های تولید درب های شیشه ای کشویی است که با سه مدل قدرتمند خود SLA-SLX-SLM در بازار حضور موفق و پررنگی دارد.

1397/12/5

اپراتور درب لابل
اپراتور درب لابل

اهمیت ویژگی امنیت در درب های اتوماتیک موجب آن شده است که در بسیاری از ساختمان های تجاری و مسکونی از درب اتوماتیک شیشه ای لابل استفاده شود.

1397/12/5