اپراتور درب اسلایدینگ

اپراتور درب اسلایدینگ، همانطور که از نام آن پیداست و اسلاید در زبان انگلیسی به معنای بخش می باشد، این درب به چند بخش تقسیم می شود که در ادامه بیان می کنیم.

اپراتور درب اسلایدینگ بیشتر در مکان هایی با عرض کم نصب می شود، به همین علت برای محیط های کم عرض به هیچ عنوان نمی توان از مدل اپراتور درب اتوماتیک دیگری استفاده کرد و برای اینگونه محیط ها، بهترین انتخاب شما اپراتور درب اسلایدینگ می باشد. اپراتور درب اسلایدینگ، همانطور که از نام آن پیداست و اسلاید در زبان انگلیسی به معنای بخش می باشد، این درب به چند بخش تقسیم می شود که در ادامه بیان می کنیم.ویژگی های اپراتور درب اسلایدینگ

اپراتور درب اسلایدینگ یکی از معمول ترین درب هایی می باشد که بیشترین استفاده را دارد. اجزای تشکیل دهنده این درب اپراتور، فریم ها، کاورها و شیشه ها می باشند که مجموع این متعلقات اپراتور درب اسلایدینگ را تشکیل می دهد.

اپراتور درب اسلایدینگ به صورت تک لنگه و یا دولنگه با فریم های گوناگون و انواع سیستم های فعال کننده موجود می باشند که انتخاب آنها بستگی به محیطی که می خواهید در آن نصب شود و همچنین کیفیت و مدلی که شما می خواهید دارد.

این نوع درب ها به طور معمول برای فضای ورودی شما، نیمی از آن فضای باز شو خواهد داشت، البته در صورتی که لنگه های متحرک که بر روی طرفین درب وجود دارند بتواند حرکت کنند، آن زمان قابلیت باز شدن تمام عرض دهنه فراهم خواهد شد.

استفاده از این درب ها در بیشترین جایی که مورد مصرف می باشد در اماکنی مانند فرودگاه ها، مراکز خرید بزرگ، بانک ها، فروشگاه ها، هتل ها و ورودی انواع ساختمان های بزرگ که مایل به نصب این درها هستند، می باشد. نصب اپراتور درب اسلایدینگ برای راحتی و زیبا بودن ساختمان ها صورت گرفته و تمامیَ این مراکز دیگر از درب های قدیمی که در بازار موجود بودند استفاده نمی کنند و در بیشتر مکان ها وجود این درب ها رایج شده است.
شاید دوست داشته باشید درباره موضوعات زیر هم بخوانید:

اپراتور درب شیشه ای

اپراتور درب کشویی

فروش اپراتور درب اتوماتیک

مقالات مرتبط